Bantam B

SCHEDULE
STANDINGS
TEAMS
Bantam B 2017    (Schedule Final)
Game #DateTime Location Home VisitorScoreStatus
 Comments
BB071Mon Apr 176:00-7:30pm
Southside - George H
6 - 2
Final
 
BB070Mon Apr 176:30-8:00pm
Dow Centennial Centr
3 - 2
Final
 
BB072Mon Apr 177:30-9:00pm
Southside - George H
2 - 12
Final
 
BB069Wed Apr 197:00-8:30pm
Sherwood Pk Arena
4 - 5
Final
 
BB068Wed Apr 197:00-8:30pm
Glengarry Arena
4 - 12
Final
 
BB067Sat Apr 221:00-2:30pm
Alexandra Arena
1 - 19
Final
 
BB066Mon Apr 246:00-7:30pm
Sherwood Pk Arena
17 - 2
Final
 
BB065Mon Apr 247:00-8:30pm
Kinex - St Albert
2 - 3
Final
 
BB064Wed Apr 266:30-8:00pm
Jubiliee Rec Center
5 - 4
Final
 
BB063Wed Apr 267:00-8:30pm
Sherwood Pk Arena
12 - 6
Final
 
BB062Wed Apr 268:15-9:45pm
Glenn Hall Centennia
5 - 7
Final
 
BB061Sat Apr 299:00-10:30am
Glengarry Arena
3 - 6
Final
 
BB060Sat Apr 295:15-6:45pm
Ken Nichol Reg. Rec.
6 - 7
Final
 
BB059Sun Apr 308:30-10:00am
Tipton Arena
1 - 10
Final
 
BB058Sun Apr 301:30-3:00pm
Westlock Rotary Spir
3 - 6
Final
 
BB056Mon May 016:00-7:30pm
Ken Nichol Reg. Rec.
1 - 9
Final
 
BB055Mon May 017:00-8:30pm
Kinex - St Albert
5 - 14
Final
 
BB054Mon May 017:00-8:30pm
Alexandra Arena
7 - 11
Final
 
BB057Mon May 017:30-9:00pm
Southside - George H
10 - 1
Final
 
BB049Wed May 036:30-8:00pm
Jubiliee Rec Center
1 - 9
Final
 
BB053Wed May 037:00-8:30pm
Glengarry Arena
7 - 14
Final
 
BB050Wed May 037:00-8:30pm
Alexandra Arena
5 - 6
Final
 
BB051Wed May 037:00-8:30pm
Sherwood Pk Arena
12 - 0
Final
 
BB052Wed May 037:00-8:30pm
Glenn Hall Centennia
3 - 15
Final
 
BB045Mon May 086:00-7:30pm
Sherwood Pk Arena
12 - 1
Final
 
BB046Mon May 087:00-8:30pm
Ken Nichol Reg. Rec
2 - 2
Final
 
BB047Mon May 087:15-8:45pm
Sherwood Pk Shell
22 - 5
Final
 
BB044Wed May 106:00-7:30pm
Alexandra Arena
4 - 5
Final
 
BB042Wed May 106:30-8:00pm
Jubiliee Rec Center
4 - 6
Final
 
BB043Wed May 107:00-8:30pm
Kinex - St Albert
12 - 2
Final
 
BB041Wed May 107:30-9:00pm
Russ Barnes Arena
4 - 14
Final
 
BB040Sat May 138:30-10:00am
Glenn Hall Centennia
6 - 7
Final
 
BB039Sat May 136:30-8:00pm
Glenn Hall Centennia
4 - 7
Final
 
BB038Sun May 1412:00-1:30pm
Westlock Rotary Spir
8 - 5
Final
 
BB036Mon May 156:30-8:00pm
Jubiliee Rec Center
10 - 3
Final
 
BB037Mon May 157:30-9:00pm
Southside - George H
6 - 4
Final
 
BB035Wed May 176:30-8:00pm
Russ Barnes Arena
3 - 4
Final
 
BB034Wed May 177:00-8:30pm
Kinex - St Albert
2 - 8
Final
 
BB033Wed May 246:00-7:30pm
Southside - George H
7 - 3
Final
 
BB030Wed May 247:00-8:30pm
Kinex - St Albert
4 - 5
Final
 
BB031Wed May 247:15-8:45pm
Alexandra Arena
8 - 0
Final
 
BB029Fri May 267:15-8:45pm
Glengarry Arena
4 - 2
Final
 
BB027Fri May 267:30-9:00pm
Southside - George H
6 - 13
Final
 
BB028Fri May 268:00-9:30pm
Ken Nichol Reg. Rec.
6 - 0
Final
 
BB024Sat May 2710:30am-12:00pm
Russ Barnes Arena
22 - 5
Final
 
BB025Sat May 2711:00am-12:30pm
Alexandra Arena
1 - 7
Final
 
BB026Sat May 276:30-8:00pm
Russ Barnes Arena
7 - 13
Final
 
BB022Sun May 289:30-11:00am
Glengarry Arena
10 - 1
Final
 
BB023Sun May 282:00-3:30pm
Sherwood Pk Shell
5 - 5
Final
 
BB019Wed May 317:00-8:30pm
Glenn Hall Centennia
7 - 7
Final
 
BB020Wed May 317:00-8:30pm
Sherwood Pk Arena
20 - 3
Final
 
BB018Fri Jun 026:00-7:30pm
Southside - George H
11 - 3
Final
 
BB032Sat Jun 032:00-3:30pm
Russ Barnes Arena
3 - 8
Final
 
BB048Sun Jun 0410:30am-12:00pm
Southside - George H
5 - 6
Final
 
BB016Sun Jun 043:30-5:00pm
Southside - George H
4 - 3
Final
 
BB015Mon Jun 056:00-7:30pm
Sherwood Pk Arena
14 - 3
Final
 
BB014Mon Jun 056:00-7:30pm
Kinex - St Albert
4 - 2
Final
 
BB013Mon Jun 056:00-7:30pm
Ken Nichol Reg. Rec.
23 - 0
Final
 
BB012Wed Jun 078:15-9:45pm
Glenn Hall Centennia
7 - 13
Final
 
BB010Mon Jun 126:30-8:00pm
Jubiliee Rec Center
4 - 15
Final
 
BB009Mon Jun 128:15-9:45pm
Glenn Hall Centennia
7 - 13
Final
 
BB007Wed Jun 147:00-8:30pm
Alexandra Arena
4 - 5
Final
 
BB008Wed Jun 148:15-9:45pm
Sherwood Pk Shell
7 - 0
Final
 
BB006Fri Jun 166:00-7:30pm
Southside - George H
1 - 16
Final
 
BB017Fri Jun 167:00-8:30pm
Westlock Rotary Spir
2 - 8
Final
 
BB004Sat Jun 171:00-2:30pm
Glenn Hall Centennia
5 - 12
Final
 
BB003Sat Jun 172:15-3:45pm
Westlock Rotary Spir
4 - 9
Final
 
BB005Sat Jun 175:30-7:00pm
Glenn Hall Centennia
13 - 9
Final
 
BB001Sun Jun 1812:15-1:45pm
Glenn Hall Centennia
8 - 3
Final
 
BB002Sun Jun 182:45-4:15pm
Westlock Rotary Spir
5 - 10
Final
 
Team:
Edmonton Wizards Bantam B 1 (WIZARDS BB)
Rank:Twelveth  (0 pts) Div: Bantam C 2017
W-L-T:0-5-0    GFA: -29    PIM: 92
Streak:5L
Team:
Edmonton Wizards Bantam B 1 (WIZARDS BB)
Rank:Seventh  (8 pts) Div: Bantam C 2017
W-L-T:4-8-0    GFA: -20    PIM: 250
Streak:2W
Team:
Parkland Posse Bantam B 1 (P0SSE BB)
Rank:Sixth  (12 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:5-5-2    GFA: 2    PIM: 133
Streak:2W
Team:
Edmonton Blues Bantam B 1 (BLUES BB)
Rank:Eleventh  (2 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:1-11-0    GFA: -110    PIM: 211
Streak:8L
Team:
Leduc CRUSH Bantam B 1 (CRUSH BB)
Rank:Tenth  (6 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:3-9-0    GFA: -49    PIM: 211
Streak:4L
Team:
Edmonton Warriors Bantam B 1 (WARRIORS BB1)
Rank:Second  (20 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:10-2-0    GFA: 42    PIM: 193
Streak:1L
Team:
Edmonton Warriors Bantam C 1 (WARRIORS BC1)
Rank:Third  (15 pts) Div: Bantam C 2017
W-L-T:7-4-1    GFA: 35    PIM: 155
Streak:2W
Team:
St Albert Rams Bantam B 1 (RAMS BB)
Rank:Fifth  (13 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:6-5-1    GFA: 18    PIM: 145
Streak:2W
Team:
Beaumont Raiders Bantam B 1 (RAIDERS BB)
Rank:Fourth  (15 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:7-4-1    GFA: 18    PIM: 179
Streak:4W
Team:
Sherwood Park Titans Bantam B 1 (TITANS BB1)
Rank:First  (24 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:12-0-0    GFA: 124    PIM: 204
Streak:12W
Team:
Sherwood Park Titans Bantam B 2 (Titans BB2)
Rank:Third  (17 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:8-3-1    GFA: 67    PIM: 233
Streak:4W
Team:
Westlock ROCK Bantam B  (ROCK BB)
Rank:Seventh  (11 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:5-6-1    GFA: 4    PIM: 157
Streak:5L
Team:
Fort Saskatchewan Rebels Bantam B 1 (REBELS BB)
Rank:Ninth  (8 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:4-8-0    GFA: -41    PIM: 241
Streak:2L
Team:
Grande Prairie Thrashers Bantam B ()
Rank:Eighth  (10 pts) Div: Bantam B 2017
W-L-T:5-7-0    GFA: -38    PIM: 204
Streak:1L